Snadná kontrola cenotvorby díky nové diagnostice v Pricing Foxu

Nebaví vás zdlouhavě kontrolovat počet e‑shopů na produktové kartě, nebo zda se ceny produktů náhodou nedostaly pod nákupní cenu? Už nemusíte. Poslední zářijový den v záhlaví aplikace Pricing Fox přibyla nová stránka Diagnostika. Co vám dlouho očekávaná inovace nabízí, zjistíte v následujících řádcích.

Přehledný výpis na jedno kliknutí 

Novou samostatnou stránku Diagnostika naleznete v rozhraní appky, hned vedle stránky Produkty, kterou již dobře znáte. Po rozkliknutí novinky se dostanete do záložky Přehled. Zde máte zmonitorovaný pohyb vašeho spárovaného sortimentu. Celá stránka obsahuje tři úrovně upozornění –

  • nejzávažnější červeně značené Problémy
  • méně závažné oranžové Varování,
  • modré Doporučení.

Na první pohled se dozvíte u kolika nabídek jste na produktové kartě sami, nebo kolik produktů je oproti konkurenci příliš levných/​drahých.

Přehled na stránce Diagnostika.

Představení jednotlivých úrovní

V Přehledu jsou zobrazeny pouze ty zjištění, do kterých spadá alespoň něco z vašeho sortimentu. Nicméně pod záložkami jsou vypsány i ty výzvy, které vás mohou potkat a měla by se jim věnovat pozornost. Celkem Pricing Fox dokáže diagnostikovat až 17 nežádoucích situací. Pro příkladnou ukázku, jak rozhraní vypadá využijeme kategorii Problémy

Možné problémy týkající se sortimentu a pricingu.

Zobrazeny jsou 4 panely, přičemž v jednom z nich je nula, takže nebyl zahrnutý v Přehledu. V každém boxu je popisspočítaná hodnota, u kolika nabídek Liška problém detekovala. V pravém dolním rohu najdete tlačítko Detail. Jak je již patrné z názvu, tlačítkem si otevřete okno s podrobnými údaji, vztahující se na popsanou detekovanou nesrovnalost.

Detailní informace k diagnostice Produkty, které propadly všemi pravidly.

V záhlaví jsou vyobrazeny grafy, udávající aktuální stav obsažených produktů a vývoj v čase. Najetím kurzoru na linku aktivujete políčko s přesným počtem ke konkrétnímu dni. Níže vedle scrollbaru jsou tlačítka pro exportotevření výběru přímo na stránce Produkty. Zbytek otevřeného okna vyplňuje výpis, který slouží zejména pro rychlou a flexibilní kontrolu diagnostikovaného sortimentu. Stejné možnosti, ale s rozdílným zaměřením, skrývají i sekce VarováníDoporučení.

Snadnější první nastavení

Poslední release aplikaci obohatil o průvodce prvním nastavením. Vyskočí vám po aktivování aplikace na vašem e‑shopu a nebo si jej manuálně spustíte na stránce Nastavení v pravém horním rohu. Provede vás postupně kroky, které jsou pro fungování nástroje nezbytné. Zpětně si jej můžete proklikat například v situaci, kdy si nejste nastavením svého projektu jistí nebo nevíte, zda jste na něco nezapomněli.

Průvodce prvním nastavením aplikace Pricing Fox.

Vylepšení nejsou u konce a na dalších neúnavně pracujeme. Proto nás sledujte na sociálních sítích a nebo přímo pravidelně aktualizovaný blog. A pokud byste měli návrh na funkci, která by přispěla k rozvoji appky, určitě nám napište.

Související články

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Pricing Fox a z e‑commerce branže.