Získejte detailnější informace o jednotlivých produktech

V posledním releasu jsme vám představili histogramy produktů. Navazující inovací je možnost prokliknout se do detailních údajů u každého produktu. Co mezi podrobnými statistikami najdete a kde, se dozvíte v dnešním článku.

To nejdůležitější na jedno kliknutí

Nová funkce vám přináší souhrnné i historické data na úrovni každého produktu. Okno s informacemi si otevřete kliknutím na název vybraného produktu. Obsaženy jsou zde data nejen vašeho e‑shopu v porovnání s Heurekou, ale také například TOP pozice produktové karty či podle jakých kritérií se měnila cena výrobku. Součástí jsou i grafy, jež ukazují, jaké konkurenční výrobky mají dostupnost, cenucenu dodání stejnou/​dražší/​levnější než vaše nabídka. Samozřejmě nechybí ani základní informace v podobně EAN kóduITEM_ID.

Okno se souhrnnými údaji o produktu.

Historický vývoj vašeho sortimentu

Pod koláčovým grafem naleznete tlačítko „Přejít na detail produktu“, přes které se dostanete na samostatnou stránku. Zde, kromě výše zmíněného, jsou zobrazeny v druhé polovině strany grafyhistorickým vývojem vybraného produktu

Časový pohyb produktu.

Zobrazené hodnoty se týkají ceny, pozice, konverzního XMLpočtu produktů v kartě na Heurece. Na první pohled můžete tedy vidět, jak se například dařilo vaší nabídce v pozicích na produktové kartě Heureky, nebo jak se pohybovala jeho cena. Usnadní se vám tak kontrola sortimentumonitorování pohybu konkurenčních nabídek.Detail produktu bude navázáný na diagnostiku sortimentu, kterou můžete do konce léta očekávat. V plánu jsou i další inovace, jež budou stát za vaši pozornost, takže nás nezapomínejte sledovat. Pokud byste si nevěděli s čímkoliv rady, nebo vám v nástroji něco scházelo, neváhejte nás kontaktovat. Nahlédněte také do kategorie Nastavení na blogu, kde jsou mimo jiné popsané například postupy napojení na e‑shopové systémy.

Související články

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Pricing Fox a z e‑commerce branže.