Objevte vylepšené chování pravidel Pricing Foxu

Do světa jsme vypustili menší release Pricing Foxu. Je zaměřen zejména na efektivnější chování pravidel, které se starají o udržení nabídky v pricingu. Přečtěte si článek a zjistěte více.

Chování produktu na cílové pozici

Při nastavování pravidel si můžete vybrat až deset podmínek, podle kterých dokáže automat přeceňovat. Poslední zlepšení naší pricingové aplikace je zaměřeno na chování nabídky po dosažení cílové pozice na srovnávači.

Přeceňování podle jedné pozice

Pokud máte v nastavení vyplněné přeceňování podle první pozice a Liška vaši nabídku na nejlepší příčku dostane, bude nově po dosažení tohoto cíle pracovat se vaší vstupní cenou, zohlední limity, další nastavení pravidla a přecení podle těchto kritérií. A to až do chvíle, kdy by ji předběhla jiná konkurenční nabídka.

Nová změna chování aplikace zamezuje vypadávání nabídek z pricingu či nežádoucímu propadávání do dalšího pravidla. Na Pricing Fox se můžete spolehnout nejen při automatickém přeceňování ale i při udržování cen po dosažení cílových pozic na srovnávačích.
Nastavení pravidla –⁠ chci být levnější než konkurent na první pozici podle ceny.

Přeceňování podle dvou pozic

V případě, že chcete dosáhnout na první pozici a nastavíte přeceňování dle nabídky na první i druhé pozici, Pricing Fox se bude chovat jinak než v případě uvedeném výše. Po dosažení cílové –⁠ první –⁠ pozice zůstává v nastavení pravidla stále ta druhá, podle níž bude automat i nadále přeceňovat, aby vaši nabídku udržel na té cílové.

Nastavení pravidla –⁠ chci být levnější než konkurent na první nebo druhé pozici podle ceny.

 

Chcete se dozvědět více o pravidlech Pricing Foxu? Podívejte na naše video, kde vše podrobně vysvětlujeme.

Co oznamují nové informační hlášky

Po spuštění nového projektu může navázání komunikace s Mergadem, Heurekou a stažení potřebných dat trvat 24 hodin. Abyste o tom jako nový uživatel věděli, přidali jsme do záhlaví aplikace Pricing Fox tuto informační hlášku. Čekání můžete využít například k seznámení se s rozhraním aplikace či vytvoření testovacího pravidla.

Informační hláška v záhlaví aplikace Pricing Fox.

Liščí aktuality přímo v aplikaci

Na úvodní stránce Přehled ještě zůstaneme. Přidali jsme box se třemi nejnovějšími články nebo videi. Takže pokud nemáte čas pravidelně sledovat náš blog či sociální sítě, už vám nic neunikne.

Aktuality na blogu aplikace Pricing Fox.

Kromě těchto vylepšení jsme poslední měsíce pracovali na online nástroji Pricing Audit, který zdarma prověří kondici vašeho sortimentu. Přečtěte si o něm více na našem blogu.

A pokud se chcete lépe orientovat v rozhraní Pricing Foxu, poznat všechny jeho funkce a možnosti, neváhejte se přihlásit na další termín online školení.

 

Související články

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Pricing Fox a z e‑commerce branže.