Vyzkoušejte vylepšené filtrování produktů v Pricing Foxu

Díky dalšímu releasu je vyhledávání sortimentu v Lišce mnohem jednodušší. V aplikaci nyní najdete proklikávatelné histogramy, barevně odlišené detekce ve filtru Diagnostika a pro rychlejší práci můžete využít klávesovou zkratku CTRL+Enter. V článku shrnujeme, co tyto funkce přináší. 

Využijte snazší kombinování filtrů 

U textových polí jsme zvýraznili ikonku, díky které zadáte více kritérií do jednoho filtru. Pak postupujete, jak jste zvyklí. Pro výběr položek, které vyhovují více kritériím najednou, napíšete text za sebe oddělený mezerou. V případě, že chcete najít produkty splňující jednu ze zadaných podmínek, zadáte text pod sebe.

Zvýrazněná ikonka u textových polí.

Pomocí klávesové zkratky CTRL+Enter produkty vyhledáte a nemusíte tak klikat na tlačítko Hledat. Tuto vychytávku využijete zejména v případě, kdy používáte více filtrů najednou.

Prozkoumejte další nové funkce 

Pokud chcete z uloženého filtru vyřadit konkrétní položku, využijete pole Vyřadit produkt, které najdete na první kartě rozšířeného vyhledávání. K tomuto poli jsme přidali nápovědu, kdybyste si nebyli jistí, jak na to. 

Nápověda u pole Vyřadit produkt.

Nad touto možností se nachází Diagnostika. Tu jsme doplnili o chybějící detekce. Barevně jsme je rozdělili na Problémy, Varování a Doporučení. Takové dělení najdete i na samostatné stránce Diagnostika, Liška tak pro vás bude zase o něco přehlednější. 

Do Karty produktu jsme přidali filtr, který vyhledá produkty podle kategorie na Heurece. Také se vám budou hodit nově proklikávatelné histogramy. Na sloupce grafů můžete kliknout a najít produkty, které spadají do daného rozmezí hodnot.

Proklikávatelné histogramy na stránce Produkty.

To je z nových funkcí v Pricing Foxu vše. Koukněte do aplikace a sami si je vyzkoušejte. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám s nimi pracuje. Případné návrhy na vylepšení uvítáme. Neváhejte se ozvat

Související články

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Pricing Fox a z e‑commerce branže.