Pricing Fox na ShopCampu

S naším týmem máme za sebou první velkou konferenci, kde jsme mohli představit svou práci. Na začátku září jsme se účastnili ShopCampu, který nabídl spoustu zajímavých přednášek a workshopů. Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí.

Akce se konala ve čtvrtek 2. 9. 2021 na fakultě architektury a fakultě informačních technologií ČVUT v Praze. Rozhodli jsme se, že vyrazíme už ve středu, abychom připravili vše do detailu. První zastávkou bylo místo konání, kde jsme sestavili náš stánek — světelné panely, židličky, stolečky apod. Jakmile bylo vše nachystané, rychle jsme se ubytovali a šli na jídlo. Zamířili jsme do italské restaurace, kde jsme utužovali vztahy nad výbornou pizzou a povídali si, jak se těšíme na setkání se známými tvářemi z e‑commerce světa.

Ráno jsme pro vás připravili poslední drobnosti, letáky, propisky a hrníčky. Pak jsme jen čekali, než se objeví první návštěvníci ShopCampu

 

Se všemi, kteří se u nás zastavili, jsme řešili, jak na automatickou cenotvorbu. Probrali jsme, jak funguje naše aplikace, jaké má výhody i jak ji správně nastavit. Také vás zajímalo, k čemu slouží náš online nástroj Pricing Audit. Hledali jsme i řešení vašich případných problémů s naší aplikací. 

Řekli jste nám, jak se vám s naší Liškou pracuje, za což jsme moc rádi. Zpětná vazba je pro nás důležitá. Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili. Těšíme se, až se s vámi budeme moci zase setkat.

Související články

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Pricing Fox a z e‑commerce branže.